(0532) 436 60 07- (0554) 722 29 77 - [0505] 2812653

Sosyal Medyada Biz}

Nefes Çalışmaları

Nefes çalışmaları

 

DÜNÜŞTÜRÜCÜ NEFES TEKNİĞİ
DÖNÜŞÜM NESFESİ İLE SOLUNUM SİSTEMİNİZİ ACMAK İSTERMİSİNİZ…? Seans süresince, bilincin tüm seviyelerinde dönüşüm geçirilmektedir (fiziksel, duygusal, zihinsel ve ruhsal). Her seansta doğum travması, geçmiş yaşam travmaları, bastırılmış duygular ve negatif düşünce modelleri güvenli ve hızlı şekilde iyileşir.

DÖNÜŞÜM NEFES TEKNİĞİ
Fiziksel enerjimizin artması ile sürekli canlılık ve sağlık hali,
Bilinçaltında bulunan tüm olumsuz kayıtların, korkuların, bastırılmış duygular ve travmaların şifalanması,
Güçlü ve doğal bir kendi kendini iyileştirme süreci,
Direncin coşkuya, korkunun sevgiye, yargıların kabule dönüştürüldüğü gelişmiş bir kişisel gelişim yolu,
Akıl ile bedenin doğal bağlantısının onarılması,
Ruhsal bedenin fiziksel beden ile tam irtibatını sağlama sanatı,
Farkındalığın artması, anda olma ve öz benliğin ifadesi ve daha çok fazlasıdır.
NEFESLE SEZGİ….

Nefes ve sezgi arasındaki bağlantı şaşırtıcıdır. Düzenli nefes çalışmaları yapan kişilerde sezgi, durugörü, aura görme, gerçekleşen rüyalar görmek, ilham almak, karşıdakinin düşündüğü şeyi olduğu gibi ifade etmek, karşıdaki kişiye çok tanıdık gelmek, astral seyahat, lucid rüya, her bulunduğu ortamda göz alıcı olmak, hiç bir şey yapmadığı halde dikkat çekmek, konuştuğu zaman etrafındakileri tesir altında bırakmak, bulunduğu kişilerin yanında huzur yaymak gibi olaylar gerçekleşmektedir. Buradan anlayabileceğimiz husus, Nefes’in bize bilinç boyutları arasında sıçrama yaptırabildiği ve yaydığımız enerjiyide değiştirmesidir.

Bu çalışmalara ilk başladığım zamanlarda başıma gelen bir çok deneyimden sonra eğitim vermeye geçtiğimde bir çok kişide de aynı etkilerin meydana geldiğini gözlemledim. Heyecanla ve sevinçle haber verdikleri için tabi Herkes kendisine has deneyimler yaşıyordu. Aslında hep sahip olduğu özelliklere yeniden kavuşuyordu demek daha doğru olacaktır. Çünkü nefes; baskıladığımız, unuttuğumuz, inkar ettiğimiz özelliklerimizi açığa çıkartır. Bunlardan zevk almak ve kendimizi daha da geliştirmek bizim elimizde. Kendimizi farkettiğimiz oranda hayatımız değişiyor. Nefesiniz bol olsun ve size farkındalık getirsin.